Newsy 24.09.2017
Dodane przez Kaczy123 dnia Wrzesień 25 2017 22:24:45
Image and video hosting by TinyPic
Newsy po Battle Of Gods!
Rozszerzona zawartość newsa

Rating ostatniego Overdrive wyniósł 2.02. Oto zestawienia widzów w godzinach na Overdrive:

Overdrive:
1 Godzina - 1.93 mln
2 Godzina - 2.10 mln
3 Godzina - 2.00 mln


Kolejny epizod Overdrive odbędzie się w Toronto w Kanadzie.

Na Battle Of Gods zasiadło 16.748 fanów.

Wszyscy na zapleczu pogratulowali AJ Stylesowi wygranej w pierwszym w historii turnieju G1 Climax, dzięki tej wygranej AJ jest obecnie pretendentem do pasa Wagi Ciężkiej na gali Clash Of Titans, jednak w drodzę do tej gali AJ będzie musiał bronić tego pretendenta na kolejnych PPV.

Kolejnym PPV jest TLC, które odbędzie się 21 Października w Berlinie w Niemczech, theme song tej gali to "Judas" W wykonaniu Fozzy.

Mówi się że było parę wariantów jeśli chodzi o walkę o pas PEW, pierwszym był ten co zobaczyliśmy na Battle Of Gods, drugim było to że Nakamura czysto pokonuje Roode'a, a po walce atakuje go Storm, jednak bez Cash Inu i Cash in miałby odbyć się na Overdrive po Battle Of Gods, a trzeci wariant to taki że Bobby Roode broni pasa przez ingerencje Storma w walkę i brak Cash Inu.

Federacja jest bardzo zadowolona z pracy jaką wykonuje Pete Dunne i mówi się że to właśnie Pete Dunne, CM Punk oraz Seth Rollins i Kevin Owens będą głównymi Heelami w federacji, ponieważ wykonują oni świetną pracę.

Na oficjalnej stronie zostało potwierdzone że Ethan Carter III doznał kontuzji wskutek ataku Bulletproof podczas Battle Of Gods, możliwe że jest to jedynie story line, ale Ethan Carter ma zniknąć z telewizji na czas nieokreślony.

Jeśli chodzi o głównych Face'ów w federacji to obecnie są nimi AJ Styles, Shinsuke Nakamura, Goldberg i Kenny Omega, planuje się aby do tego grona dołączyli jeszcze Will Ospreay i Matt Sydal, lecz najpierw federacja chce zająć się ich promocją i oni raczej mogą być stopniowo promowani.

Na Battle Of Gods poznaliśmy pierwszego Mistrza Stanów Zjednoczonych, którym okazał się być Solomon Crowe, wygrał on bowiem Fatal 4 Way Match dzięki czemu stał się Championem, wiele osób uważa że może on mieć bardzo udany Title Run.

Na tym samym PPV poznaliśmy także nowego Mistrza Interkontynentalnego, którym okazał się być Cody Rhodes, zawodnik pokonał The Undertakera oraz Aleistera Blacka dzięki czemu został on drugim Mistrzem Interkontynentalnym w historii PEW.

Ostatnio była mowa o feudzie pomiędzy Goldbergiem i CM Punkiem i chyba wszystkie plotki się potwierdziły, ponieważ już na ostatnim Overdrive widzieliśmy lekki konflikt Punka z Goldbergiem, a na Battle Of Gods Goldberg wykonał przypadkowego Speara dla Punka, natomiast Straight Edge odwdzięczył mu się dwoma Go To Sleep, ponoć planowana jest walka tych dwóch zawodników na TLC.

Na PPV, które odbyło się w sobotę zadebiutował James Storm, który po walce o pas PEW zaatakował nowego PEW Championa i pomógł on Roode'owi, mówi się że na TLC możemy zobaczyć Fatal 4 Way o pas PEW Bobby Roode vs Shinsuke Nakamura vs James Storm vs Kevin Owens w TLC Matchu.

Możliwe że niedługo Chris Jericho zrobi sobie przerwę w ringu i odejdzie na jakiś czas, ale wszystko okaże się z czasem.

Podobno są plany żeby Goldberg wygrał jeszcze jeden singlowy feud, prawdopodobnie przeciw CM Punkowi żeby następnie poszedł na pas Wagi Ciężkiej i nawet go wygrał, federacja bardzo chce aby Goldberg trafił na Clash Of Titans jako Mistrz Wagi Ciężkiej i możliwe że to on będzie przeciwnikiem AJ Stylesa na największej gali roku jeśli Styles zdoła obronić swojego pretendenta przeciwko innym zawodnikom.

Z federacji po Battle Of Gods wylecieli Pentagon Jr. Marty Scurll oraz Sami Zayn, nie są znane dokładne powody zwolnienia tej trójki.

Co do zwolnień to ponoć na wylocie są także Aleister Black, Bray Wyatt oraz Roman Reigns, podobno dlatego Aleister stracił pas na Battle Of Gods, gdyż pierwotnie planowano, aby Black stracił swój pas w Singlowym starciu przeciwko Rhodesowi podczas gali TLC.