Tuesday Night Overdrive 19.09.2017
Dodane przez Kaczy123 dnia Wrzesień 19 2017 21:15:12
Image and video hosting by TinyPic
#11 Epizod Overdrive, Słaby epizod....ale jest!
Rozszerzona zawartość newsa

1.Will Ospreay def. Bray Wyatt, Singles Match

Na backstage'u widzimy jak Kenny Omega udziela wywiadu dla Renee Young

Renee Young: Witaj Kenny, mogę Ci zadać kilka pytań?

Kenny Omega: Hej Renee, no pewnie

Renee Young: Dobrze, więc co sądzisz o dzisiejszej wygranej Willa z Brayem?

Kenny Omega: Will może i dzisiaj wygrał z Brayem, fakt jest dobrym zawodnikiem, ale podczas Battle Of Gods polegnie on z The Cleanerem tak samo jak CM Punk na SummerSlam.

Renee Young: Okej, więc skoro twierdzisz że pokonasz Willa to co twierdzisz o swoim kolejnym przeciwniku, jakim jest Seth Rollins?

Kenny Omega: Seth? Naprawdę? To tylko zwykły dzieciak, który przyszedł do PEW żeby osiągać sukcesy, znalazł sobie znajomych, którzy mogą mu w tym pomagać, ale Seth mnie nie pokona, raz mu się udało i wystarczy, drugi raz mu się to nie uda i pas Wagi Ciężkiej zostanie ze mną zarówno po Battle Of Gods jak i po TLC.

Renee Young: No dobrze......

Renee nie zdążyła dokończyć zdania, ponieważ w kadr wszedł Triple H

Triple H: Witaj Renee, może chcesz zrobić wywiad z prawdziwym zawodnikiem, a nie ze "sprzątaczem" (Hunter się zaśmiał pod nosem)

Mamy wymianę spojrzeń pomiędzy Omegą i Hunterem, jednak Hunter znowu śmieje się cicho pod nosem i idzie w swoją stronę, a kamera się wyłącza i wracamy na arenę

2.Cody Rhodes def. Pentagon Jr., Singles Match

3.Solomon Crowe def. Marty Scurll, Singles Match

Na backstage'u widzimy jak CM Punk przechadza się i nagle spotyka on Billa Goldberga

Goldberg: Witaj Punk, jak tam po Climaxie(Bill się lekko zaśmiał)

CM Punk: Lepiej nie wchodź mi w drogę Bill tak samo teraz jak i na Battle Of Gods, bo pożałujesz tego wszystkiego.

Punk po tych krótkich słowach poszedł dalej w swoją stronę, a kamera zgasła i przechodzimy z powrotem na arenę

4.Intercontinental Champion Aleister Black def. The Undertaker, Non-Title Singles Match
Po walce na arenie gasną światła i się zapalają, słychać jak ktoś powtarza cały czas "American Nightmare" W pewnym momencie światła gasną na trochę dłużej, a gdy się zapalają to w ringu pojawia się Cody Rhodes w kapturze, ale.....Aleister Black zniknął i jest tylko The Undertaker, Rhodesowi niezbyt to się podoba, ale odwraca on się w stronę The Undertakera, który powoli się podnosi po wyczerpującej walce, Widać że Cody już szykuje się do ataku, ale nagle światła znowu gasną! Na arenie słychać głos, który raz głośno powiedział "The Dutch Destroyer" i nagle za Codym pojawia się Aleister Black! Widać że postanowił on pobawić się w grę Rhodesa, Rhodes odwraca się i inkasuje Black Mass! Następnie Black wchodzi na narożnik i chce dokończyć dzieło Blood Moon Stompem, ale nagle znowu światła gasną i słyszymy "American Nightmare" Światła zapalają się, Aleister nie wie co się dzieje, ale widzi Rhodesa, który dalej leży na macie i wykonuje Blood Moon Stompa! Ale chwila! To nie był Rhodes, tylko kukła! Aleister nie wie co się dzieje, a z pod ringu wybiega Rhodes, który atakuje Mistrza od tyłu! A następnie wykonuje mu Cross Rhodes, jednak zapomniał on chyba o Undertakerze, który akurat wstał i od razu wynosi Cody'ego pod Tombstone Piledrivera, lecz American Nigthmare wydostaje się i jest od razu za plecami rywala i wymierza mu Cross Rhodes! Cody na sam koniec bierze pas Interkontynentalny i wznosi go do góry! A na arenie słychać tylko głosy "American Nightmare"

5.Goldberg def. PEW Champion Bobby Roode, Non-Title Singles Match

6.Seth Rollins & Mr.Money In The Bank Kevin Owens /w Bulletproof def. Matt Sydal & Ethan Carter III, Tag Team Match


Na koniec został nam pokazany na backstage'u AJ Styles, który przechadzał się i nagle został zaatakowany przez Pete'a Dunne'a! Rywal Stylesa z Battle Of Gods od razu wykonuje serie Punchy dla rywala, a następnie wrzuca go w stalowe rury, które były obok, następnie jeszcze w pudła po czym podnosi przeciwnika i wbija jego głowę w ścianę parę razy i na głowie Stylesa pojawia się krew! Pete nie przestaje go obijać, a po chwili wykonuje mu Go 2 Europe! Następnie Dunne podnosi Stylesa i wchodzi z nim na jedno pudło i na sam koniec Brytyjczyk wykonuje swojemu rywalowi Bitter End prosto z pudła! Niesamowita akcja, a my tym akcentem kończymy Overdrive!