Newsy 17.09.2017
Dodane przez Kaczy123 dnia Wrzesień 16 2017 20:24:39
Image and video hosting by TinyPic
Pierwsze newsy po Climaxie!
Rozszerzona zawartość newsa

Kolejny epizod Overdrive odbędzie się w Glasgow w Szkocji.

Dwa dni temu zakończyły się walki na punkty, które miały wyłonić dwóch finalistów turnieju G1 Climax, finalistami zostali AJ Styles, który wygrał Blok A i ostatnią walkę z CM Punkiem, natomiast finalistą Bloku B został Pete Dunne, który pokonał w ostatniej walce Kenny'ego Omege i mimo że miał tyle samo punktów co on to zapewnił sobie finał właśnie pokonaniem Kenny'ego Omegi, Finał odbędzie się na PPV Battle Of Gods.

Jeśli chodzi o Climax to podziękowania należą się Piterowi, Paziemu, HLR'owi oraz TheMatowi za walki, a HLR'owi dodatkowo za zdjęcia i tabele.

Mimo że nawet nie odbyło się jeszcze Battle Of Gods to już mamy potwierdzoną pierwszą walkę na TLC, a jest to Kenny Omega vs Członek Bulleproof Seth Rollins oczywiście walka odbędzie się o pas Wagi Ciężkiej.

Ponoć finał był zmieniany parę razy, kiedy w lipcu planowano Climax to w finale mieli zmierzyć się AJ Styles oraz Finn Balor, potem finał zmieniono na AJ Styles vs Pete Dunne, jednak pozostawały dalej wahania czy dać do tej walki Stylesa, podobno były plany aby to CM Punk też zmierzył się z Petem Dunnem w finale Climaxu.

Z federacją po Climaxie pożegnali się Samoa Joe, Dean Ambrose, John Cena, Finn Balor oraz Jay White, federacja postanowiła ich zwolnić, ponieważ nie czuła żeby potrzebowała tych zawodników.

Z federacją podpisał kontrakt Rey Mysterio i prawdopodobnie zadebiutuje on na kolejnym PPV jakim właśnie jest Battle Of Gods.

Ostatnio Kreatywni jak i sam Chairman nie są zadowoleni z obecnych Mistrzów Singlowych z wyjątkiem Kenny'ego Omegi. Możliwe że federacja da szanse Aleisterowi oraz Roode'owi ale wszystko się okaże na Battle Of Gods, możliwe że pas PEW przejmie Nakamura, natomiast pas Interkontynentalny trafi do Undertakera bądź Rhodesa.

Ostatecznie na Overdrive wprowadzono pas Stanów Zjednoczonych i o ten pas odbędzie się Fatal 4 Way w którym zmierzą się Marty Scurll, Sami Zayn, Solomon Crowe oraz Pentagon Jr. Faworytami na ten moment są Sami Zayn oraz Solomon Crowe, jednak minimalnie większe szanse ma Solomon.

Jak się okazuje nie wiadomo czy w ogóle zadebiutuje druga tygodniówka, ponieważ po lekkich czystkach w rosterze znowu nie ma zbytnio takiej potrzeby i federacja jednak twierdzi że da sobie radę z samym Overdrive.

Ponoć są plany żeby doprowadzić do feudu pomiędzy CM Punkiem, a Goldbergiem, jednak to w dosyć dalekiej przyszłości, ponieważ obecnie są prawdopodobnie inne plany na tych dwóch zawodników i poznamy je w najbliższych tygodniach.

Bukmacherzy już obstawiają kto może wygrać finał Climaxu, jak na razie to jest bardzo równo, taki sam kurs ma AJ Styles jak i Pete Dunne, za złotówke postawioną na Stylesa lub Pete'a można wygrać 1.50zł.

Wątpliwe raczej by Paige wygrała tytuł podczas PPV Battle Of Gods, gdyż dopiero zadebiutowała w federacji, a kreatywni nie chcą jej tak szybko odbierać pasa.

Możliwe że na solowego pushu niedługo może doczekać się Matt Sydal oraz Will Ospreay, Will zrobił niesamowite wrażenie podczas Climaxu i swoich walk jakie wykręcał, natomiast Matt Sydal zaczął regularnie ćwiczyć na siłowni, zainteresował się swoją postacią jeśli chodzi o kwestie kreatywne i federacja jest pod dużym wrażeniem zawodnika.

Mówi się że Bret chce doprowadzić do feudu pomiędzy Samim Zaynem i Bobbym Roodem, mimo wszystko uważa że taki feud w którym Sami byłby Underdogiem, a Roodem, który uważa się za najwspanialszego mógłby być bardzo dobry, a fani by to kupili i Sami mógłby wtedy dążyć do zdobycia pasa PEW i szacunku u innych, oczywiście jeśli nie wygra pasa Stanów.

Bardzo prawdopodobne jest to że w niedługim czasie Chris Jericho także dostanie jakiś push, być może będzie to solowy push na pas United States i może on go zdobyć pod koniec roku, ale to wszystko się okaże z czasem.

Federacja podała całą kartę na PPV Battle Of Gods na swojej oficjalnej stronie jeden dzień po zakończeniu Climaxa, a prezentuje się ona następująco:
Pre Show:
Singles Match
Rey Mysterio vs Bray Wyatt

Main Show:
PEW Championship, Singles Match
Bobby Roode (c) vs Shinsuke Nakamura

World Heavyweight Championship, Singles Match
Kenny Omega (c) vs Will Ospreay

G1 Climax 2017 Final
AJ Styles vs Pete Dunne

Intercontinental Championship, Triple Threat Match
Aleister Black (c) vs The Undertaker vs Cody Rhodes

United States Championship, Fatal 4 Way Match
Sami Zayn vs Marty Scurll vs Solomon Crowe vs Pentagon Jr.

Women's Championship, Singles Match
AJ Lee (c) vs Paige

Tag Team Championships, Tornado Tag Team Match
The Young Bucks (c) vs The Hardy Boyz

Singles Match
Ethan Carter III vs Seth Rollins

8-Man Tag Team Match
Bulletproof(Triple H & Mr.Money In The Bank Kevin Owens & The Usos) vs Goldberg & CM Punk & Matt Sydal & Chris Jericho